• Swops

Dream big, work hard, have fun!


Swopsi spordilaada järgmine LIVE trenn on Audentese SK korvpallitreeneri, endise

profikorvpalluri ja tulevase korvpallitähe Kayla isa Howard Frieri T4G kogu pere kossutrenn.

Howard Frier ja tema T4G trennid korvpallisõprade hulgas tutvustamist ei vaja. Howard on paljudele südamesse pugenud oma sõbraliku, lõbusa ja vahetu loomu poolest.


"Asutasin T4G sooviga jätkata oma kirge korvpalli vastu, pakkudes nii lastele kui täiskasvanutele kvaliteetseid ning lõbusaid korvpallitrenne.


Tahan mõnusas treening õhkkonnas aidata arendada mängijate individuaalseid oskusi ja arusaamist mängu kohta," rääkis Howard.


T4G eesmärgiks on näidata kõigile, et korvpall ja sport üldiselt võib olla ka lõbus ja nauditav. T4G korvpallitreeningutesse on oodatud kõik, hoolimata oskustest ja vanusest.


Howard oskab oma tippkorvpalluri karjääri jooksul omandatut hästi edasi õpetada ja tema trennid aitavad igal tasemel korvpalluril end individuaalselt arendada.


Osalejatel jagub vaid kiidusõnu:"Howardi trennid on toredad. Ta on sõbralik ja lõbus, aga samal ajal range. Olen tema trennides palju huvitavat juurde õppinud," räägib 10-aastane kossupoiss Jayden.


Eesti korvpallikoondise ja BC Kalev/Cramo mängija Martin Dorbek lisab:

"Howardi suvistest T4G trennidest on aastate jooksul läbi käinud enamus Eesti korvpallikoondise mängijaid. Suvi on individuaaloskuste arendamise aeg ja Howard jagab asja. Tegemist on ikkagi kunagise Eesti finaalseeria MVP-ga!"


Tutvu lähemalt T4G kodulehega SIIT.


Tule juba sellel pühapäeval koos Howardi ja Gregor Arbetiga kell 17.00 kogupere lõbusasse T4G live kossutrenni, mis toimub onlines Swopsi Facebooki lehel ja on kõigile tasuta!


Trenni lingi leiad SIIT.


Märgi ennast kindlasti üritusel "GOING", sest nende vahel loosib Howard trenni lõpus 5 pääset Super Skyparki. Kõik nimed lisatakse ka Ballzy 200 Eur kinkekaardi loosikasti, mille võitja selgub Swopsi spordilaada lõpus.


Hoolides skoorivad kõik!


253 views0 comments