• Swops

Kerttu Tänav kutsub Swopsi spordilaadale

Updated: May 1, 2020


Sul on pakkuda laste ja noorte spordikaupa, - riideid, - jalatseid? Tahad osaleda Ballzy 200 Eur kinkekaardi loosis, võita vahvaid No Bananas, Super Skypark, Karupoeg Puhh ja Tartu Mill poolt välja pandud auhindu? Osa saada särava Kerttu Tänava laste zumba, lõbusa Howard Frieri T4G kossutrenni ja energiast pakatava Katrena Tenno emadele suunatud fitness treeningutest? Siis oled õiges kohas!


Swops korraldab 1-31. mai virtuaalset spordilaata - Hoolides skoorivad kõik!

Saada korralik laste ja noorte spordikaup uuele ringile, osta soodsalt andes väärt asjadele uus elu ning aita täide viia kahe vähekindlustatud pere laste unistusi, annetades neile vajaminevaid spordiasju.


Oleme siiralt tänulikud oma koostööpartneritele, kes olid lahkelt nõus auhindadega toetama! Laadal osalejate vahel loosime iga nädal välja ühe kingituse ja peaahinna võitja selgub 1. juunil. Iga osaleja saab endale Karupoeg Puhhi 20% sooduskupongi.


Täname südamest kolme suurepärast treenerit, kes leiavad kiire graafiku juures aega meie laadal tasuta live treeninguid läbi viia. Kasuta kindlasti võimalust ja treeni omaenda kodus koos tipptreeneritega!


Endine võistlustantsija, laste zumba ning rahvusvaheliselt litsenseeritud Scott Pilatese treener, kolme väikelapse ema ja spordilaada patroon Kerttu Tänav :

"Emana ning endise sportlasena tahaksin pakkuda lastele võimalust õppida end ka liikumise kaudu väljendama ja hoidma oma vaimse tervise kõrval ka füüsilist.

Erinevate hobide proovimine pakub aga lapsevanemale sageli suurt väljakutset, sest paljude spordialade puhul on ka üheks õppeaastaks vaja soetada vastavat varustust.


Just eeltoodud põhjusel on mul suur rõõm ja au osaleda niivõrd tänuväärse ettevõtmise üritusel ja kutsuda kõiki endaga koos liikuma!"


Kõik 3-8 aastased lapsed on oodatud Kerttuga zumbatama 12. mail. 

Audentese SK korvpallitreeneri, endise profikorvpalluri ja tulevase korvpallitähe Kayla isa Howard Frieri T4G trennid on kõigile korvpallisõpradele hästi teada ja osalejatel jagub vaid kiidusõnu.


"Howardi trennid on toredad. Ta on sõbralik ja lõbus, aga samal ajal range. Olen tema trennides palju huvitavat õppinud, mida teistes trennides ei ole õpetatud," räägib 10-aastane korvpallipoiss.


Howard oskab oma tippkorvpalluri karjääri jooksul omandatud oskusi lastele hästi edasi õpetada ja tema trennid aitavad igal tasemel korvpalluril individuaalseid oskusi arendada. Lõbus T4G live kossutrenn toimub 19. mail.

 

Katrena Tenno on kõrgelt hinnatud treener MyFitness spordiklubis, kus igapäevaselt annab mitmeid Les Mills rühmatrenne.


Oma särava loomuga oskab ta teisi treeningutel imehästi motiveerida ja ei jäta külmaks ühtegi inimest kellega kokku puutub.


Katrena tahab aidata kõigil jõuda parima versioonini iseendast.


Tunnustatud Nike trainer annab Swopsi spordilaada raames peamiselt emadele suunatud trenni, kuid oodatud on kõik täiskasvanud.


Tule tee Katrenaga üks särtsakas trenn 26. mail.

 

"Kui ma endale punased tossud saaks, siis nendega ma kindlasti poriloiku ei astuks!" (Karlis, 5).


Lisaks lõbusatele trennidele, ahvatlevatele auhindadele ja headele pakkumistele, saad sina täita kellegi unistust.


Koostöös Naerata Ometi MTÜ-ga kutsume häid inimesi annetama Pärnu ja Edela-Eesti vähekindlustatud pere lastele vajalikku spordikaupa ja selliseid spordiasju, millest nad seni vaid unistavad.


"Naerata Ometi MTÜ tiim on põnevil ja meil on suur rõõm saada osa millestki nii toredast ja ettevõtlikust projektist nagu seda on Swops. Hea meel on selles kampaanias kaasa lüüa".


Loe lähemalt annetamise kohta SIIT.


Nüüd vutt-vutt kappide kallale või Swopsi uudistama! Meil on juba praegu mitmeid hea hinnaga leide saadaval.


Hoolides skoorivad kõik!


TULE LAADALE!

64 views0 comments