• Swops

Kui ma endale punased tossud saaks, siis nendega kindlasti poriloiku ei astuks!

Updated: May 31, 2020


Naerata Ometi MTÜ ja Swopsi avakampaaniaga tahame aidata perekonda Pärnumaal ja Edela-Eestis, kus tublid pereemad kasvatavad üksi oma lapsi ja neil puuduvad igapäevased võimalused soetada spordivahendeid ,-riideid, - jalatseid.


Pärnumaa perekond:

9 aastane Janar ja 7 aastane Janek on mõlemad jalgpallipoisid, kellele meeldivad Messi ja Ronaldo. Nende 5 aastase õe Reana lemmikud on aga hoopis Hello Kity ja Sipsik.

Janar: 9

Pikkus: 128 cm

Jalanumber: 32

Janari sooviks oleks saada jalka särk, püksid ja  jalanõud, väljas mängimiseks.


​Janek: 7

Pikkus: 122 cm

Jalanumber: 30

Janekul on samad soovid mis vennal.

Reana: 5

Pikkus: 86 cm

Jalanumber: 23

Reana soovib Hello Kitty dressipluusi ja roosasid tosse.


Pildil Inga, Enija ja väike Karlis koos pereemaga.

Edela - Eesti perekond:

Peres on 14 Inga, 7 aastane Enija ja 5 aastane Karlis.

Inga: 14

Pikkus: 160 cm

Jalanumber: 40

Inga tegeleb jooksmisega. Talle meeldivad Nike ja Adidas.

Kui võimalik, siis soovib ta Adidase dresse ja musti Nike tosse, millega ta saaks nii joosta kui ka tänaval käia.

Maailma kõige paremad ja ilusamad sportlased on tema arvates on Maicel Uibo ja Shaunae Miller-Uibo.

Enija: 7

Pikkus 124 cm

Jalanumber: 32

Enijale meeldib väga iluvõimlemine.

Enija soovibi luvõimlemise linti, kurikaid ja treeningrõngast. Tema lemmik on Viktoria Bogdanova. Enija unistab Hello Kitty roosadest dressidest ja punastest tossudest.

Karlis:5

Pikkus:112

Jalanumber: 30

Karlis on väike hokifänn.

Ta unistab päris oma hokikepist ja kiivrist. Kuna koguaeg lund ei ole, siis sobib ka saalihokikepp koos palliga. Karlise arvates on maailma parimad dressed sinised ja tossud punased. Kui ta endale punased tossud saaks, siis nendega ta kindlasti poriloiku ei astuks!

Kui sina armas inimene saad aidata täita nende kahe pere laste soove või sul on annetada sobivas suuruses korralikke sporditarbeid,-jalatseid ja- riideid, siis palun võta ühendust Swopsiga kas e-maili teel (info@swops.ee), chatti kaudu või sotsiaalmeedias.

Palume väga, et asjad oleksid terved, puhtad ja läbikandmata!Pilt illustratiivne

Swopsi ja Naerata Ometi MTÜ koostöö sai alguse 13 aastase Liisi aitamisest. Üleskutsest jäi meile silma, et vaatamata oma raskele eluolule on Liisi väga tubli sporditüdruk.

Ta mängib võrkpalli ja käib jooksmas. Tal on unistused ja eesmärgid! Tema tahe sütitas meid! Tahtsime toetada Liisi sportimisvõimalusi. Hea meelega aitasime vajaliku spordivarustusega.

Aitäh kõigile Swopsi Facebooki lehe jälgijatele, kes abikätt pakkusid! Liisi sai just tänu teile head inimesed kõik vajamineva ja veelgi enam. 

Paraku on vähekindlustatud lapsi palju, kes toetust vajavad. Liisi abistamisest sündis Swopsi missioon jõuda nii paljude lasteni ja abivajajateni, kui võimalik. Pühendume igale lapsele individuaalselt, et leida just talle sobiv. Iga laps ja iga noor on oluline, oma rõõmude, oma murede ja oma unistustega!


Korvpalli mängimine on õpetanud, et üksinda tegutsedes kaugele ei jõua, aga koos on kõik võimalik ja enamgi veel. Sina saad anda oma panuse, et väärtuslik spordikaup jõuaks iga abivajajani. 

Täname Naerata Ometi MTÜ-d suure töö eest, mida nad vähekindlustatud perede heaks teevad! Loodame, et koos saame toetada paljude laste sportimisvõimalusi ja aidata unistustel täituda!"Naerata Ometi MTÜ tiim on põnevil ja meil on suur rõõm saada osa millestki nii toredast ja ettevõtlikust projektist nagu seda on Swops. 

Swopsi e-poe lahendus aitab soetada kvaliteetseid sporditarbeid taskupäraste hindadega  paljudel peredel, kes muidu ei saaks neid endale lubada.  

Usume, et tänu sellele võib meile tulevikus sündida nii mõnigi sporditäht mistahes spordialal.

Siinkohal kutsumegi teid armsad inimesed annetama  korralikke spordiriideid, -jalanõusid ja treeningvahendeid nendele vähekindlustatud pere lastele ja noortele kelle võimalused on limiteeritud!

Naerata Ometi tiim on samuti meeskonna mängijad ja meil on hea meel kaasa  lüüa Swopsi kampaanias - Hoolides skoorivad kõik," kommenteeris Naerata Ometi MTÜ projektijuht Heiki Lutschan.

Muudame koos laste ja noorte spordiasjad kõigile kättesaadavaks!


Hoolides skoorivad kõik!

134 views0 comments