• Swops

Kuidas rahulikult treenides saavutada trimmis keha?

Swopsi spordilaada viimasel treeningul juhendab suurte kogemustega rahvusvaheliselt litsentseeritud Scott Pilatese instruktor Kerttu Tänav kuidas aitab Pilates kiire elutempo kõrval rahulikult treenides märkamatult saavutada püsivaid tulemusi.Kerttu selgitab lühidalt Pilatese kasulikkusest kogu kehale ja millele on oluline tähelepanu pöörata:


"Pilates on treeningmeetod, mis sobib soost, vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest sõltumata, kõigile.


Pädeva treeneri juhendamisel aitab Pilates saavutada tugeva, pingetest ja valust vaba, kena rühiga, vabalt liikuva, trimmis ja tasakaalus keha.


Tahaksin väga rõhutada, et Pilates annab igapäevase kiire tempo kõrval kosutavalt rahulikuma treenimise juures märkamatult, ent kindlalt püsivaid tulemusi.
Kolme lapse töötava emana pean tõdema, et Pilates on just selline liikumine, mis sobib ka intensiivsemasse päevakavasse.

Me treenime keha tasakaalustatult, võttes arvesse igaühe individuaalset võimekust, konkreetseid tervisega seotud muresid ja ambitsioone.


Pilatese harjutused nõuavad keskendumist. Tähelepanu tuleb pöörata nii korrektsetele liigutustele, kehahoiakule kui ka hingamisele. Ent me ei pea rapsima ega põhjustama liigset põrutust või koormust liigestele, lülisambale ega vaimule."


Lähemalt saad tutvuda nii Pilatese kui Kerttu treeningutega www.treenikerttuga.com

Kerttu Tänav Pirita Pilatese Stuudios

Trenn toimub pühapäeval kell 18.00 Swopsi Facebooki lehel onlines ja on tasuta!Lingi leiad SIIT.


Ühtlasi tuletame ka meelde, et trenni lõpus loosib Kerttu välja Swopsi spordilaada peaauhinna - 200 EUR Ballzy kinkekaardi!

Auhinnaloosis osalevad kõik, kes on osa võtnud Swopsi live treeningutest, maikuu jooksul müüki alustanud, midagi ostnud või hakanud meie MVP-ks (kõige väärtuslikumaks mängijaks). Kui sa seda veel teinud ei ole, siis vutt-vutt kiirelt Swopsi spordilaadale ja jõuad veel osaleda.


Hoolides skoorivad kõik!

147 views0 comments