• Swops

Tule koos kossuässadega Pardirallit toetama !

Tahad selga tõmmata Eesti tuntud korvpalluri treeningvormi või allkirjaga T-särgi ning ühiselt toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu (EVLVL)?

Swopsis algab heategevuslik kampaania, mille müügitulu eest soetame ralliparte, et osaleda 30. augustil toimuval Pardirallil.


"Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt korraldatav iga-aastane vannipartide võistuujumine, mis toimub juba seitsmendat aastat. Tegemist on heategevusliku kampaaniaga, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks. 


Vannipartide võistuujumine on vahva kogupereüritus, mille kaudu saab igaüks panustada heategevusse - osta part ja pane ta osalema ägedal võidukihutamisel!" kirjutab Pardiralli koduleht www.pardiralli.ee.


Swopsi kampaania raames annetasid meile enda isiklikke treeningvorme, Eesti koondise meeneid ja allkirjaga T-särke Gregor Arbet, Kristjan Kangur, Rain Veideman, Martin Dorbek ning Tanel Kurbas.


Mitmed esemed kannavad endaga kaasas emotsionaalset väärtust, kuna nendega on esindatud Eesti rahvuskoondist ning osaletud nii Pallacanestro Varese, Pompea Mantovana, GTK Gliwice, BC Kalev/Cramo, kui ka Avis/Utilitas Rapla treeningutel.


Lisaks korvpallile ühendab neid mehi veel see, et nad kõik kas juba on isad või saavad selleks peatselt. Mistõttu on vähihaigete laste vanemate toetamine veelgi hingelähedasem teema.


Hiljuti tippkorvpalliga lõpparve teinud ja Taltechi juures tegutsev Gregor Arbet:Foto: Mihkel Maripuu
"Isana ei oska ma isegi ette kujutada, mis tunne on elada teadmisega, et sinu lapsel on vähk. Vähim mida mina nende vaprate perekondade heaks teha saan on kutsuda sind, hea kossusõber, toetama Pardirallit. Tule anna oma panus Swopsi kampaania või www.pardiralli.ee kaudu!"

Enda lemmik korvpalluri eseme saad soetada SIIT. Kanna seda uhkusega, sest selle ostuga aitad meil aidata! Aitäh sulle!


Hoolides skoorid!

 

Laste spordikaup on kallis ja kandmisaeg lühike, mistõttu aitab Swopsi mugav ostu-müügi keskkond pikendada väärt spordiasjade eluiga, et säästa lapsevanemate aega ja raha!294 views0 comments