• Swops

Tule Kerttuga zumbatama!

Updated: May 31, 2020

Kerrtu Tänav on paljudele südamesse pugenud oma armsa ja särava olekuga. Ta on endine võislustantsija, rahvusvaheliselt litsentseeritud Scott Pilatese instruktor, Laste Zumba treener ja kolme väikelapse ema.


Alati rõõmsameelne Kerttu Tänav

Swopsi spordilaadal viib Kerttu läbi lõbusa laste zumba trenni ja loosib välja Karupoeg Puhhi 50 Eur kinkekaardi võitja.


"Kutsun kõiki 3-8-aastaseid lapsi endaga koos zumbatama 12.mail kl 16.00!


Just seepärast, et meil kõigil on ühiselt vaja anda igale lapsele kogu eluks kaasa teadmine, et sport on suur rõõm, mis teeb tuju ja enesetunde heaks. 


Nii emana kui ka Pilatese ja Laste Zumba õpetajana näen, kuivõrd oluline on see, et lapse esmased liikumiskogemused oleksid sütitava, kaasakiskuva ja positiivse alatooniga.


Erinevate hobide proovimine pakub aga lapsevanemale sageli suurt väljakutset, sest paljude spordialade puhul on ka üheks õppeaastaks vaja soetada vastavat varustust.

Just eeltoodud põhjusel on mul suur rõõm ja au osaleda niivõrd tänuväärse ettevõtmise üritusel ja kutsuda kõiki endaga koos liikuma!


Meie ühine Laste Zumba saab olema lõbus ja energiline tantsupidu, kus kasutan spetsiaalselt lastele mõeldud koreograafiat, lapsesõbralikke lihtsaid kavasid ja nende lemmikmuusikat.


Kerttu Tänav - Pilatese treener ning kolme lapse ema.

Annan oma parima, et inspireerida väikseid tüdrukuid ja poisse end liikumise kaudu väljendama, arendada koordinatsiooni, vastupidavust, rütmitunnetust, esinemisjulgust ja üheskoos tegutsemise oskust. 


Pean väga oluliseks, et Laste Zumbas ei hinnata kedagi paremaks-halvemaks, ei ole võitjaid ega kaotajaid, osavaid või vähem osavamaid - kõik teevad iseenda suutlikkusele vastavalt kaasa. Ning mis peamine - meil saab olema väga lõbus!

Hooligem üheskoos laste tervisest ning võidame kõik nii mõnegi tervisest pakatava naerusuu!"Kerttu Zumba trenni lõpus toimub ka esimene Swopsi spordilaada auhinnaloos. Karupoeg Puhh on välja pannud 50 Eur kinkekaardi, mille saab endale üks õnnelik laadal osaleja.


Loosis osalevad kõik, kes meie spordilaadal müüvad, ostavad, annetavad treenivad või on saanud Swopsi kodulehe kaudu MVP-ks (Most Valuable Player).


Kerttuga koos treenijate vahel loosime kahele tublile zumbatajale Karupoeg Puhhi Jumpy hüppelooma.


Lisaks saab igaüks e-maili peale promokoodi, mis annab 20% soodustust Karupoeg Puhhi e-poes.Kasuta kindlasti võimalust, sest pakkumine kehtib ainult maikuu jooksul!


Kohtumiseni laadal ja Zumba trennis!

285 views0 comments