3_edited.jpg

meist

asutaja
Kerdu Lenear

Mina olen Kerdu, endine korvpallur ja kahe spordilapse ema. Minu esimesed korvpallijalanõud olid nõukaaegsed ketsid. Tead küll need valged, nagu praegu popid Conversed, kuid siis peamised Eestis saadaval olevad spordijalatsid lastele.

Päris kossutossud sain 12 aastaselt. Vanematel õnnestus mulle Soomest hankida Reebokid. Mäletan siiani seda uhket tunnet, kui tuttuued nahast tossud trenni jalga panin. Oleksin justkui kohe kiiremaks ja osavamaks muutunud.

 

Tänapäeval on kvaliteetsete spordiasjade valik Eestis küll suur, kuid uuena ostes on need üpris kallid. Seda sain tunda siis, kui mu poeg alustas korvpalli mängimisega ja meil hakkas kappi kogunema väga heas seisukorras väikeseks jäänud korvpallitosse.  

 

Sellest ajendatult sündis minu kolmas laps - Swops. (Nimi tuleb inglise keelsest sõnast "vahetused"). 

k.jpg
Laste spordikaup on kallis, kandmisaeg lühike ning noored ihkavad bränditooteid, mistõttu aitab Swopsi ostu-müügi keskkond pikendada spordiasjade eluiga ja võita nii aega kui raha! 

Sport on suur rõõm, mis teeb tuju ja enesetunde heaks.Spordiga tegelemiseks läheb aga vaja spordivahendeid. Probleem on selles, et need on kallid ning laste kiire kasvu tõttu kandmisaeg lühike. Noored jällegi ihkavad vaid tuntud brändide tooteid. Sageli oled raske südamega sunnitud ostu sooritama või aega kulutama soodsama hinna otsimisele. Mis saab aga väikeseks jäänud asjadest?  Omast käest tean, kui tüütu erinevates müügigruppides müümine võib olla.

Meie Swopsis usume, et on olemas parem lahendus. Saame aru, et lapsevanema päevad on tempokad ja üleliigset aega palju ei ole. Seetõttu aitab laste ja noorte spordiasjadele spetsialiseerunud ostu-müügi keskkond võita nii raha kui aega: 

  1.  Alusta müüki oma nutitelefonist vähem kui 2 minutiga

  2.  Osta tuntud brändide spordikaupa kuni 80% soodsamalt

6_edited.jpg

Swops ei ole lihtsalt e-pood, vaid keskkond kus igaühe panus loeb.

Meil müües muudad spordiasjade hinnad taskukohaseks ja ostes annad kvaliteetsetele asjadele uue elu. Toetades uuskasutust aitad vähendada jäätmete hulka ja säästad keskkonda.

Lisaks mugavale müümisele ja turvalisele ostmisele, saad meie liikmete keskkonnas omavahel suhelda ning foorumites kõike laste ja noorte sporti puudutavat arutada. 

Spordivarustuse osas oleme algust teinud korvpalli, jalgpalli ja hokiga. Kui sinu spordiala veel ei ole, kuid soovid midagi müüki panna, siis võta meiega ühendust ja lisame selle hea meelega! 

Swopsi tootevalikus on eraldi kategooria ka tuntud spordibrändide vabaajariietel ja -jalanõudel (Nike, Jordan, Adidas jt.).

 

Aita viia tuntud brändid soodsama hinnaga iga soovijani! Meie tegeleme müügiga ning teenime sulle lisaraha, samal ajal kui sina veedad oma väärtuslikku vaba aega laste või sõprade seltsis, raamatut lugedes või mõne meeldiva hobiga tegeledes. 

Hoolides skoorviad kõik!