annetamine.

hoolides skoorivad kõik. 

aitame koos vähekindlustatud peresid:

Koostöös Naerata Ometi MTÜ-ga tahame aidata vähekindlustatud peresid korralike ja tervete spordiasjadega. Annetamiseks on 2 varianti:

1. Paki asjad kotti, täida netis ankeet, lisa paber kirjaga "Naerata Ometile" ja too kott Swopsi kogumiskasti. 

2. Paki asjad kotti ja saada otse Naerata Ometi MTÜ-le Abja-Paluoja Konsumi DPD pakiautomaati (Heiki nimele, telefon 56255274).

Swopsi ja Naerata Ometi MTÜ koostöö sai alguse 13 aastase Liisi aitamisest. Üleskutsest jäi meile silma see, et vaatamata oma raskele eluolule on Liisi väga tubli sporditüdruk. Ta mängib võrkpalli ja käib jooksmas. Tal on unistused ja eesmärgid! Tema tahe sütitas meid! Tahtsime toetada Liisi sportimisvõimalusi. Hea meelega aitasime vajaliku spordivarustusega.

Aitäh kõigile Swopsi Facebooki lehe jälgijatele, kes abikätt pakkusid! Liisi sai just tänu teile head inimesed kõik vajamineva ja veelgi enam. 

Paraku on vähekindlustatud lapsi palju, kes toetust vajavad. Liisi abistamisest sündis Swopsi missioon jõuda nii paljude lasteni ja abivajajateni, kui võimalik. Pühendume lapsele individuaalselt, et leida just talle sobiv. Iga laps ja iga noor on oluline, oma rõõmude, oma murede ja oma unistustega!

 

Korvpalli mäng on õpetanud, et üksinda tegutsedes kaugele ei jõua, aga koos on kõik võimalik ja enamgi veel. Sina saad anda oma panuse, et väärtuslik spordikaup jõuaks iga abivajajani. 

Täname Naerata Ometi MTÜ-d suure töö eest, mida nad vähekindlustatud perede heaks teevad! Loodame, et koos saame toetada paljude laste sportimisvõimalusi ja aidata unistustel täituda!

RV3aUO38_400x400.png

"Naerata Ometi MTÜ tiim on põnevil ja meil on suur rõõm saada osa millestki nii toredast ja ettevõtlikust projektist nagu seda on Swops. 

Swopsi e-poe lahendus aitab soetada kvaliteetseid sporditarbeid taskupäraste hindadega  paljudel peredel, kes muidu ei saaks neid endale lubada.  

Usume, et tänu sellele võib meile tulevikus sündida nii mõnigi sporditäht mistahes spordialal.

Siinkohal kutsumegi teid armsad inimesed annetama  korralikke spordiriideid, -jalanõusid ja treeningvahendeid nendele vähekindlustatud pere lastele ja noortele kelle võimalused on limiteeritud!

Naerata Ometi tiim on samuti meeskonna mängijad ja meil on hea meel kaasa  lüüa Swopsi kampaanias - Hoolides skoorivad kõik!"